, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Основи бухгалтерського обліку з навиками роботи в програмі «1С: Бухгалтерія»

слайдер 4

Бухгалтерські курси призначені як для слухачів, хто тільки починає освоювати бухгалтерську професію, так і для працюючих спеціалістів в області бухгалтерії, фінансів, менеджменту та ін., які хочуть більш повно освоїти даний напрямок.

Перевагою даного курсу є те, що він об’єднує в собі теоретичні знання та практичну роботу бухгалтера в програмному забезпеченні 1С.

Механізм навчання на бухгалтерських курсах побудований на чередуванні лекцій та практичних занять, що дозволяє швидко та ефективно закріпити свіжі отримані знання на практиці.

Професійний викладач Кирилюк Раїса Миколаївна дійсно зможе навчити Вас нової професії бухгалтера (або нагадати стару), має за собою неоціненний багаж практичних знань та досвіду, який реально зможе передати його своїм слухачам.

Курси бухгалтерського обліку та 1С — 8-10 чол. (досвід доводить, що при збільшенні даної кількості слухачів втрачається якість навчання ), що дозволяє здійснити не монолог (читання лекцій), а справжній діалог між майбутніми бухгалтерами та викладачем.

Теоретичні знання з бухгалтерського обліку включають в себе ознайомлення з законодавством бухгалтерського обліку, яке регулює ведення бухобліку в Україні, заповнення первинної документації, формування проводок та основних фінансових і управлінських звітів. Практика на курсах представляє собою ведення обліку в «1С Бухгалтерія 8.0», тобто внесення та обробка всієї необхідної інформації в програму 1С. Практичні заняття проводяться на основі наскрізного прикладу, що дозволяє слухачу наочно спробувати себе в якості бухгалтера-практика.

Кожен слухач курсів бухгалтерського обліку та 1С отримує безкоштовний компакт-диск.

Випускникам, які пройшли курси бухгалтерів видається свідоцтво, яке підтверджує факт отримання знань згідно нижченаведеної програми по вивченню бухгалтерського обліку.

Навчання відбувається у зручний для працюючих час (денна – з 15.00 год.  та вечірня – з 18.00 год. групи).

Вартість навчання складає 4 000,00 грн.