, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

ПРОГРАМА семінару-практикуму 17 вересня 2013 р.

1. ОСОБЛИВОСТІ ОБЛІКУ, КАЛЬКУЛЮВАННЯ,  ФОРМУВАННЯ  ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ  за 9 місяців  2013 р. ЗМІНИ ДІЮЧИХ  П(С)БО ТА ПЛАНУ РАХУНКІВ в  2013  р.

            1.1. Застосування нового стандарту бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого Наказом Мінфіну № 73 від 07.02.2013 р., суттєві зміни в П(С)БО та План рахунків у відповідності до Наказу Мінфіну № 627. Нові правила відображення деяких  доходів і витрат в бухобліку в зв’язку зі змінами.

1. 2. Особливості заповнення  фінансової звітності за 9 місяців 2013 р. Метод. рекомендації від Мінфіну по заповненню фінансової звітності та по узгодженню показників фінансової звітності.

1.3. Методичні рекомендації  від Мінфіну щодо облікової політики підприємства в дії.

 

            2. Облік податкових різниць у відповідності до Наказу Мінфіну № 27, сфера застосування, ціль, методика розрахунку: хто веде облік податкових різниць, методи обліку, відображення у звітності. З якого періоду  подаємо звітність по податковим різницям?

            3. Відображення в обліку авансових платежів з податку на прибуток. Сплата дивідендів. Як повернути переплати? Рішення  ВАСУ. Механізм зменшення авансових платежів. Зміни в ПКУ.

            3.2. Визначення оподатковуваних доходів та витрат Первинні документи — підстава для формування доходів та витрат.

            3.3. Списання безнадійної кредиторської та дебіторської заборгованості, врегулювання сумнівних боргів.

            3.4. Витрати , що не включаються до витрат при оподаткуванні, витрати подвійного призначення.

            4. Підводні камені застосування статті 39 щодо методів визначення та порядку застосування звичайних цін в 2013 р.  Випадки застосування звичайних цін з точки зору податку на прибуток, ПДВ та ПДФО; методи визначення, рекомендації визначення звичайних цін, відповідальність за невірне визначення звичайних цін. Трансфертне ціноутворення в дії. Що необхідно знати бухгалтеру про трансфертне ціноутворення?

5. Витрати на оплату праці та ЄСВ в обліку та при оподаткуванні. Останні роз’яснення  ПФУ. Виплати за рахунок фонду соцстраху в 2013 р.  Особливості розрахунку зарплати для виплати допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності і пологам. Нова база оподаткування. Зміни в персоніфікації. Адміністрування ЄСВ покладено на Міндоходів. Нові форми щодо обліку ЄСВ.

            Колективний договір і його вплив на організацію оплати праці на підприємстві. Виплати , що включаються до фонду оплати праці та виплати що не включаються до ФРП. Посадові оклади, доплати, надбавки. Розміри і порядок преміювання. Порядок виплати заохочувальних надбавок і матеріальної допомоги.

            Суміщення і сумісництво – у чому різниця? Порядок застосування. Оплата праці  сумісників, у т.ч. тимчасове сумісництво. Виконання обов’язків тимчасово відсутнього співробітника. Порядок оформлення тимчасового сумісництва.

            Оформлення і компенсація за роботу у вихідні та святкові дні, понаднормовий та у нічний час. Виплати згідно договорів цивільно-правового характеру.

            Все про відпустки працівників. Особливості розрахунку середньої зарплати.

            6. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ. ЗМІНИ В  2013 р.

            6.1. Особливості заповнення  декларації по ПДВ. Реєстр податкових накладних: аналіз змін та особливості заповнення. Податкова накладна паперова та електронна. Останні роз’яснення ДПСУ.

            6.2. Виправлення допущених помилок в декларації  по ПДВ та відображення сум податкового зобов’язання та податкового кредиту.

            6.3. ПН при умовному продажі: дата складання і база оподаткування, порядок застосування ст.198.5

            7. Закон про зайнятість № 5067 в дії: квоти на  працевлаштування  незахищених  громадян;  як  правильно їх розрахувати?; штраф за необґрунтовану відмову у працевлаштуванні. Компенсація роботодавцям ЄСВ. Порядки від КМУ. Нові  форми 3 ПН, 4НП.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий