, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Річна звітність: від «А» до «Я» — підсумки практикуму

26 січня 2018р. ВООТ «Знання» спільно з КФ «Стандарт Плюс» успішно провела комплексний практикум для головних бухгалтерів підприємств м. Вінниці з питань досконального опрацювання питань річної бухгалтерської та податкової звітності за 2017 рік.

       Першим питанням, з яким виступила на практикумі Партій Валентина Миколаївна, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій областібув аналіз додержання законодавства про працю за результатами 2017р. Нюанси наслідків перевірок підприємств та напрямки правильного ведення кадрової та бухгалтерської документації надзвичайно зацікавили слухачів, діалог з лектором був активним та плодотворним.

       Наступним питанням, яке донесла до учасників практикуму ПІКАЛО Валентина Федорівна, начальник відділу аналізу даних структурної статистики та статистики фінансів підприємств ГУ статистики у Вінницькій області, був порядок та вимоги щодо надання підприємствами фінансової та статистичної звітності до органів державної статистики.

Панаріна  Ольга Василівна, сертифікований аудитор, бухгалтер – практик, директор КФ «Стандарт Плюс», акцентувала увагу бухгалтерів на таких питаннях: звітність та виправлення помилок попередніх звітних періодів з податку на прибуток, ПДВ, ПДФО та ЄСВ; аналіз змін до Податкового кодексу України; нові правила бухгалтерського обліку; складання річної фінансової звітності; зміни у касовій дисципліні підприємства.

 

На світлинах – робочі моменти практикуму:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий