, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Семінар бухгалтерів: підсумковий огляд.

P113030517 вересня 2013 року в конференц-залі готелю «Поділля» був проведений черговий семінар-практикум для бухгалтерів підприємств області на тему:

 «Суттєві літні зміни чинного законодавства у 2013 році. Особливості оподаткування, бухгалтерського обліку і складання звітності за 3-й квартал 2013р.».

Для проведення практикуму Вінницька обласна організація товариства «Знання» запросила аудитора з м. Києва –Пантелійчук Ларису Борисівну.

Лариса Борисівна вже не вперше приїжджає у Вінницю, її бухгалтери знають і із задоволенням слухають її лекції.

P1130311На семінарі було дуже багато запитань від слухачів, на кожне з яких Ларисою Борисівною була надана змістовна відповідь.

Організаторами семінару був підготовлений оглядовий збірник останніх змін до Податкового кодексу та інші матеріали, які роздавались кожному учаснику при реєстрації.

Семінар-навчання тривав цілий день.

P1130315І на завершення практикуму, для емоційної розрядки слухачів, відбулась творча зустріч з Валентиною Козак – поетесою, письменницею, лауреатом літературних премій, нашою землячкою. В.Козак почитала поезію, гумор, сатиру, що було дуже до вподоби слухачам.

Цим семінаром-практикумом ВООТ «Знання» спільно з ДП «Вісник Міндоходів України» у Вінницькій областірозпочали цикл семінарів з квартальної звітності, які будуть проходити у м. Вінниці (11 жовтня) та районах області.

P1130321На цих інформаційно-роз’яснювальних заходах виступатимуть провідні фахівці ГУ Міністерства доходів і зборів у Вінницькій області, Вінницької ОДПІ, Управління Пенсійного фонду у м. Вінниці, досвідчені аудитори м. Вінниці.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий