, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Семінар з річної звітності: підсумки

23 грудня 2013 року в конференц-залі готелю «Поділля» відбувся підсумковий семінар-практикум для бухгалтерів підприємств області на тему: «Фінансова і податкова звітність за 2013 рік».

P1130557

Для проведення практикуму Вінницька обласна організація товариства «Знання» запросила аудитора з м. Києва –Пантелійчук Ларису Борисівну.

Лариса Борисівна вже не вперше приїжджає у Вінницю, її бухгалтери знають, чекають та із задоволенням слухають їїроз’яснення останніх законодавчих актів та новин бухгалтерського обліку.

P1130558

Організаторами семінару спільно з лектором був підготовлений оглядовий збірник останніх змін в бухгалтерському обліку, фінансовій та податковій звітності та інші матеріали, які роздавались кожному учаснику при реєстрації.

Семінар-навчання тривав цілий день. 

P1130563

І на завершення практикуму, для емоційної розрядки слухачів, відбулась творча зустріч з Леонідом Куцим, Віктором Цимбалом, Анатолієм Вендовським – поетами, членами Куреню гумористів, нашими земляками. Автори почитали гумор, сатиру, що було дуже до вподоби слухачам. 

P1130576

Цим семінаром-практикумом ВООТ «Знання» розпочали цикл семінарів з річної звітності, які будуть проходити у м. Вінниці  (1січня 2014 року) та районах області.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий