, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Щоквартальні обласні семінари-практикуми бухгалтерів за участю сертифікованих аудиторів м. Києва

Рисунок2

Вінницька обласна організація товариства «Знання» проводила та прово​дить на постійно-діючій основі інформаційні госпрозрахункові захо​ди, направлені на економічне інформування населення.

Дієвою формою роз’яснення податкового законодавства та змін у бухгалтерському обліку, у вихованні податкової культури стали щоквартальні обласний та районні семінари бухгалтерів підприємств, селянських фермерських господарств, інших структур різноманітних форм власності.

З прийняттям нового Податкового кодексу та численних змін — роз’яс-нень до нього, у бухгалтерсько-економічних фахівців підприємств було дуже багато запитань. Враховуючи це, ми продовжуємо проводити наприкінці кожного звітного кварталу обласні інформаційно-консультативні семінари-практикуми у місті Вінниці, на який запрошуємо лекторів – сертифікованих аудиторів із м. Києва.

Цим семінаром-практикумом розпочинається цикл практикумів у м. Вінниці і районах області. Організаторами інформаційно-консультативних практикумів є філія ДП «Сервісно-видавничий центр Міндоходів України» у Вінницькій області і наша організація. Вищевказані практикуми читають спеціалісти ГУ Міндоходів у Вінницькій області, аудитори, практикуючі бухгалтери.

Слухачі семінару забезпечуються збірником — авторськими матеріалами з питань бухгалтерського обліку, фінансової та податкової звітності та бланками звітності в електронному вигляді. Кожен слухач, за потребою, може отримати індивідуальну консультацію досвідченого аудитора або спеціаліста ГУ Міндоходів у Вінницькій області..