, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Старий – новий бухгалтерський рік: закриваємо 2017, зустрічаємо 2018

Протягом січня 2018 року ВООТ «Знання» були проведені у районах Вінницької області семінари для бухгалтерів підприємств та організацій всіх форм власності на тему: «Старий – новий бухгалтерський рік: закриваємо 2017, зустрічаємо 2018».

На даних заходах кваліфікованим лектором Кирилюк Раїсою Миколаївною були висвітлені питання: підсумки минулого року, перспективи поточного щодо ПДВ та прибутку; аналіз законопроектів про внесення змін до Податкового Кодексу України; фінзвітність: від національного бухобліку до європейського; а також: зарплата — 2018: нові цифри і важливі правила; основні положення Закону України  «Про державний  бюджет на 2018 рік».

       Слухачі семінару, а це головні бухгалтери провідних підприємств, фермерських господарств, організацій та установ районів, отримали вичерпні роз’яснення на всі фінансово-господарські запитання щодо нюансів ведення бухгалтерського обліку та здачі податкової та фінансової звітності за 2017 рік.

       Методичні матеріали, які були роздані слухачам на семінарі, слугуватимуть їм для подальшого правильного ведення фінансової діяльності.

       Пропонуємо переглянути лише частину світлин з проведених інформаційно-роз’яснювальних заходів у районах Вінницької області:  Піщанському. Липовецькому, Іллінецькому, Теплицькому, Ямпільському, Могилів-Подільському, Хмільницькому.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий