, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

ЗВІТ ПРО ЩОКВАРТАЛЬНІ СЕМІНАРИ ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ

P1130690

У другій половині січня 2014 року обласною організацією товариства «Знання» спільно із філією ДП «Вісник Міністерства доходів і зборів України» у Вінницькій області були успішно проведені інформаційно-роз’яснювальні семінари-практикуми для бухгалтерів підприємств та організацій усіх форм власності на тему: «Останні зміни в оподаткуванні та бухгалтерському обліку. Особливості складання податкової і фінансової звітності за 2013 рік».

Такі вкрай потрібні заходи для працівників фінансової сфери відбулись у таких районних центрах, як Тульчин, Крижопіль, Тростянець¸ Бершадь, Іллінці, Хмільник, Жмеринка. Калинівка та у м. Вінниці.

IMG_20140121_103649Лектори – досвідчені аудитори і бухгалтери-практики доступно і змістовно роз’яснили всі особливості фінансової та бухгалтерської звітності за 2013 рік, а також донесли до слухачів нюанси ведення бухгалтерії та оподаткування у теперішньому 2014 році у зв’язку із прийняттям Державного бюджету України.

P1130693

Всім учасникам семінарів були роздані збірники із найсвіжішими роз’яснювальними матеріалами Міністерства доходів та зборів України.

IMG_20140121_113852

Після виступів лекторів слухачі семінару активно спілкувались з ними, отримуючи кваліфіковані відповіді на конкретні запитання щодо особливостей ведення бухгалтерського обліку окремо взятого підприємства або товариства.

P1130707На світлинах зафіксовані робочі моменти таких щоквартальних семінарів-практикумів у районах Вінниччини.

Наразі, у зв’язку із змінами у податковій звітності, які вступають у силу з 1-го кварталу 2014 року, такі семінари ВООТ «Знання» планує провести у квітні поточного року.

P1130713

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий